Kontakta oss på Vallagruppen

Låt oss hjälpa er! kontakta oss redan idag

Vallagruppen Webbyrå - Hemsidor och Online marketing

Vill ni komma i kontakt med oss på Vallagruppen - Notera våra öppettider och tillgänglighet.


Vallagruppen - Sverige | Vi har vårt säte i Linköping på Fridtunagatan 2 i Linköping. Varmt välkomna på ett besök.


Vallagruppen - Norge | För bästa service är vi nu etablerade i Sandvika - Norge. Genom det kan vi än bättre serva er i regionen.


Vallagruppen - Motala | För att ge bästa tänkbara service så är vi nu etablerade i centrala Motala - Östergötland. Genom det kan vi än bättre serva er i regionen.

Kom i kontakt med oss

Nedan finner ni kontaktuppgifter för respektive land.
Är du kund i Norge ring vårt Norska huvudnummer och är du kund i Sverige ring vårt huvudnummer för Sverige

Vallagruppen Linköping (HK)
Fridtunagatan 2
582 12 Linköping


Tel: +46 (0)13 473 20 20
info@vallagruppen.com

Öppet Mån - Fre
Kl. 08.00 - 17.00

Vallagruppen Norge

Rådmann Halmrasts vei 12
1337 Sandvika

Tel: +47 960 00 363
infonorge@vallagruppen.com

Öppet Mån - Fre
Kl. 08.00 - 17.00

Vallagruppen Motala

Drottninggatan 50
591 27 Motala

Tel: +46 (0)13 473 20 22
info@vallagruppen.com

Fredrik Bagge
fredrik@vallagruppen.com

Öppet Mån - Fre
Kl. 08.00 - 17.00

Fredrik Bagge

VD - Kundansvarig | Sverige


Tel: +46 (0)13 473 20 22
fredrik@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl.08.00 - 17.00

Petter Gjølme

VD - Kundansvarig | Norge


Tel: +47 954 80 655
petter.gjolme@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl. 08.00 - 17.00

Mikael Andersson

Utvecklingschef


mikael@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl. 08.00 - 17.00

Katja Löfgren

Ekonomichef | Sverige


Tel: +46 (0)13 473 20 23
katja@vallagruppen.com

Tillgänglig Mån, Ons, Tor, Fre
Kl. 09.00 - 17.00

Johan Lagerlöf

Säljchef | Sverige


Tel: +47 467 07 833
johan.lagerlof@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl. 08.00 - 17.00

Henric Johansson

Systemutvecklare | Sverige


Tel: +46 (0)13 473 20 26
henric@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl.09.00 - 17.00

Emil Söderholtz

Webbutvecklare - SEO | Sverige


Tel: +46 (0)13 473 20 24
emil@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl.08.00 - 17.00

Charlotte Strandlén

Webbutvecklare - Content Manager | Sverige


Tel: +46 (0)13 473 20 27
charlotte@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl.08.00 - 17.00

Elias Gillgren

Webbutvecklare | Sverige


Tel: +46 (0)13 473 20 25
elias@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl.08.00 - 17.00

Oscar Melin

Systemutvecklare | Sverige


oscar@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl.09.00 - 17.00

Maja Nowak

Content Writer  | Sverige


maja@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl.08.00 - 17.00

Karina Ørka

Rådgivare  | Norge


karina@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl.08.00 - 17.00

Tobias Klingenberg

Rådgivare  | Norge


tobias@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl.08.00 - 17.00

Jia Hao Lee

Rådgivare  | Norge


jia-hao@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl.08.00 - 17.00

Kornelius Salvesen

Ansvarig marknadsföring | Norge


kornelius@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl.08.00 - 17.00

Hedda Fors

Content writer  | Norge


hedda@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl.08.00 - 17.00

Omar Nawaz

Rådgivare  | Norge


omar@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl.08.00 - 17.00

Ole-Christian Frantzen

Rådgivare  | Norge


ole-christian@vallagruppen.com

Tillgänglig alla vardagar
Kl.08.00 - 17.00

God support är en av våra grundbultar

Vallagruppen Support vad står det för? Alla vet vi att trevligt bemötande och hög kvalitet på själva supporten är oerhört viktigt. Att bli ställd i telefonkö är inte kul, för att sedan komma fram och inte få den hjälp man behöver, det kan vara mycket frustrerande. Vi står för raka motsatsen. Vallagruppens mål och ambition är att ALLTID ge högsta tänkbara support.

Vi ger support på ett antal områden för att på bästa sätt möta er som kund. Ni kan kontakta oss via vår hemsida, ringa oss eller skicka ett e-mail. Vad ni väljer är upp till er som kund.

Är det ett ärende som kräver att vi ansluter till er dator via fjärrskrivbord så är det för oss inga konstigheter.

Image

DIGITAL KOMMUNIKATION MED KVALITET - SINCE 1998

Image
Vallagruppen AB | Linköping | Sverige

Fridtunagatan 2
582 12 Linköping

Tel: +46 (0)13 473 20 20
E-post: info@vallagruppen.com


 

Vallagruppen AB | Motala | Sverige

Drottninggatan 50
591 27 Motala

Tel: +46 (0)13 473 20 20
E-post: info@vallagruppen.com


 

Vallagruppen AS | Sandvika | Norge

Rådmann Halmrasts vei 12
1337 Sandvika Norge

Tel: +47 960 00 363
E-post: infonorge@vallagruppen.com