Kontakt oss i Vallagruppen

La oss hjelpe deg! kontakt oss i dag

Vallagruppen – Hjemmesider og Online markedsføring | Lokal CTA

Ønsker du å komme i kontakt med oss ​​i Vallagruppen - Merk våre åpningstider og tilgjengelighet.


Vallagruppen - Sverige | Vi har vårt hovedkontor i Linköping på Fridtunagatan 2 i Linköping.


Vallagruppen - Motala | For å yte best mulig service er vi nå etablert sentralt i Motala - Östergötland.


Vallagruppen Norge |Vi har vårt kontor i Midt-Norge nær deg. Velkommen til oss i Sandvika

Ta kontakt med oss

Nedenfor finner du kontaktinformasjon for hvert land.
Er du kunde i Norge ring vårt norske hovednummer og er du kunde i Sverige ring vårt hovednummer for Sverige

Vallagruppen Sverige (HK)
Fridtunagatan 2
582 12 Linköping

Tel: +46 (0)13 473 20 20

info@vallagruppen.com

Åpent man - fre.
Kl. 08.00 - 17.00

Vallagruppen Norge

Rådmann Halmrasts vei 12
1337 Sandvika - Norge

Tel: +47 954 80 655
infonorge@vallagruppen.com

Åpent man - fre.
Kl. 08.00 - 17.00

Vallagruppen Motala - Sverige

Drottninggatan 50
591 27 Motala

Tel: +46 (0)13 473 20 22
info@vallagruppen.com

Åpent man - fre.
Kl. 08.00 - 17.00

Petter Gjølme

Daglig Leder | Norge


Tel. +47 954 80 655
petter.gjolme@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl. 08.00 - 17.00

Fredrik Bagge

Daglig leder | Sverige


Tel: +46 (0)13 473 20 22
fredrik@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl.08.00 - 17.00

Mikael Andersson

Utviklingsansvarlig


mikael@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl. 08.00 - 17.00

Johan Lagerlöf

Salgssjef


Tel: +47 467 07 833
johan.lagerlof@vallagruppen.com 

Tilgjengelig hver ukedag
Kl. 09.00 - 17.00

Katja Löfgren

Økonomisjef


Tel: +46 (0)13 473 20 23
katja@vallagruppen.com

Tilgjengelig man, ons, tor, fre.
Kl. 09.00 - 17.00

Henric Johansson

Systemutvikler | Sverige


Tel: +46 (0)13 473 20 26
henric@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl.09.00 - 17.00

Emil Söderholtz

Webutvikler - SEO | Sverige


Tel: +46 (0)13 473 20 24
emil@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl.08.00 - 17.00

Charlotte Strandlén

Webutvikler | Sverige


Tel: +46 (0)13 473 20 27
charlotte@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl.08.00 - 17.00

Elias Gillgren

Webutvikler | Sverige


Tel: +46 (0)13 473 20 25
elias@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl.08.00 - 17.00

Oscar Melin

Systemutvikler | Sverige


oscar@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl.09.00 - 17.00

Maja Nowak

Content Writer | Sverige


maja@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl.08.00 - 17.00

Kornelius Salvesen

Head of Marketing | Norge


kornelius@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl.08.00 - 17.00

Hedda Fors

Innholdsforfatter | Norge


hedda@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl.08.00 - 17.00

Jia Hao Lee

Rådgiver | Norge


jia-hao@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl.08.00 - 17.00

Ole-Christian Frantzen

Rådgiver | Norge


ole-christian@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl.08.00 - 17.00

Karina Ørka

Rådgiver | Norge


karina@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl.08.00 - 17.00

Omar Nawaz

Rådgiver | Norge


omar@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl.08.00 - 17.00

Tobias Klingenberg

Rådgiver | Norge


tobias@vallagruppen.com

Tilgjengelig hver ukedag
Kl.08.00 - 17.00

God støtte er en av våre hjørnesteiner

Vallagruppen Support hva står det for? Vi vet alle at en vennlig velkomst og høy kvalitet på selve støtten er ekstremt viktig. Å stå i telefonkø er ikke gøy, for så å komme frem og ikke få den hjelpen man trenger, det kan være veldig frustrerende. Vi står for det stikk motsatte. Vallagruppens mål og ambisjon er ALLTID å gi høyest mulig støtte.

Vi yter support på en rekke områder for best mulig å møte deg som kunde. Du kan kontakte oss via nettsiden vår, ringe oss eller sende en e-post. Hva du velger er opp til deg som kunde.

Hvis det er en sak som krever at vi kobler til datamaskinen din via eksternt skrivebord, er det ikke så rart for oss.

Image

DIGITAL KOMMUNIKASJON MED KVALITET SINCE 1998

Image
Vallagruppen AB | Linköping | Sverige

Fridtunagatan 2
582 12 Linköping

Tel: +46 (0)13 473 20 20
E-post: info@vallagruppen.com


 

Vallagruppen AB | Motala | Sverige

Drottninggatan 50
591 27 Motala

Tel: +46 (0)13 473 20 20
E-post: info@vallagruppen.com


 

Vallagruppen AS | Sandvika | Norge

Rådmann Halmrasts vei 12
1337 Sanvika Norge

Tel: +47 960 00 363
E-post: infonorge@vallagruppen.com